Vrh Ch

Hanička & Larry

CEA, PRA, KAT neg. (7. týdnů)
CEA DNA affected
MDR1 +/-
DM (-/-) at risk
CEA, PRA, KAT = FREE
CEA DNA +/- (carrier)
MDR1 +/+
DM +/+
HD A/A
ED 0/0
Plnochrupý

 

Štěňátka

 

 

Cherry noir Lago Benea

Cherry noir - černá třešeň - svoje jméno dostala, protože má místo límečku jen dva flíčky :) Narodila se jako první a mámě dala pěkně zabrat.

Trikolorní fenečka

Čas narození: 15 hod

Porodní váha: 324 g

 

 

Charletta noir Lago Benea

Charletta nior -  černá Šarlotka - má široký límec a na hlavičce pár bílých chloupků, které připomínají lysinku, ale než vyroste jistě zmizí. Jinak je nádherně černá jako noc. Narodila se jako druhá a také jako druhá nejmenší z vrhu.

Trikolorní fenečka

Čas narození: 15:24

Porodní váha: 303 g

 

 

Charmant coquin Lago Benea

Charmant coquin - šarmantní roš´ták - zlatý rošťák vykoukl na svět jako třetí a nejen mámě, ale i mě dal pořádně zabrat. má plný úzký límeček a nádherně plnou hlavičku.

Zlatý pejsek

Čas narození: 16:35

Porodní váha: 413g

 

 

Chéri de public Lago Benea

Chéri de public - miláček publika - úžasný pejsek, který neustále vrtí ocáskem a strašně rád se mazlí. Má jen polovinu límce, ale i tak je velmi krásný.

Zlatý pejsek

Čas narození: 17:10

Porodní váha: 368g

 

 

Charme fille Lago Benea

Charme fille - Kouzelná dívka - nádherná trikolorka se širokým límcem a velmi krásnou hlavičkou. Obě přední packy má bílé až k límečku.

Trikolorní fenečka

Čas narození: 17:30

Porodní váha: 363g

 

 

Chanteur celesté Lago Benea

Chanteur celesté - nebeská zpěvačka - svoje jméno si vysloužila kňouráním a to i při tom, když je přisátá na cecíku. Má úzký plný límec vytvarovaný do šipky.

Trikolorní fenečka

Čas narození: 18:50

Porodní váha: 365g

 

 

Challenge pour Lago Benea

Challenge pour - Výzva - nádherná fenečka, která se narodila jako nejmenší z vrhu. Má na jedné nožce bílou ponožku a krásný široký límec. Je nejakčnějším štěňátkem z vrhu a jako první utekla z bedny od mamky ven zkoumat svět :)

Trikolorní fenečka

Čas narození: 19:25

Porodní váha: 280g

 

Chuchote Je t´am Lago Benea

Chuchote Je t'am - Šeptám miluji tě - nádherný trikolorní pejsek s úchvatným výrazem vykoukl na svět jako poslední. Bílá tečka na čumáčku a malá lysinka ho dělají ještě úchvatnějším. Vykoukl na svět, když už jsme si mysleli, že tam žádné štěňátko není.

Trikolorní pejsek

Čas narození: 20:45

Porodní váha: 372g